nr 1597 8261
Matsalsgrupp
7 delar, bord+ 6 stolar, rokokostil. Längd: 138 cm + 2 st iläggsskivor med sarg om 35 cm vardera. Bredd: 99 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador, lagningar
Utrop: |
600 kr |
måndag 12 februari 2024 kl 18:11:54